Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması 3. Grup Sonuçları Açıklandı

Adana Kürkçüler Sarıçam Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Kaan Özer, Hatice Üsküdar Özer
Yardımcılar: Bilge Yücel,M.Ruşen Aydın, Aydın Ali Kayahan, Ayşenur Yılmaz

2. Ödül
Özgür Bingöl, İlke Barka, Tuğba Bilgiç, Berna Göl, Merve Şen

3. Ödül
Ayhan Usta, Gülay K. Usta, Ali Kemal Şeremet
Yardımcılar: Halil Yeniçıkan, Timur Oral, Yağız Çekem, Göksu Özalp

Mansiyon

Gültekin Uğurluoğlu, Ali Kerestecioğlu, Funda Kerestecioğlu
Yardımcılar: Türker Akman, Burcu Boybeyi

Mansiyon

Ümit Sirel, Ayşe Sirel, Burak Türsoy, Erkal Şahoğlu
Yardımcılar: Bike Koralp,Turgut Öztüner,
Danışman: Nevter Zafer, Seran Aysal

Mansiyon
Murat Polat, Aslı Pınar Biket, Buse Erşakar, Aslı Ören, Melda Savcı, Emel Ünver, Filiz Erez Yavaşbay, Tolga Karakayalı, Cem Yılmaz, Sevil Şenel, Selahattin Ünal
Yardımcılar: Aybüke Şen, Tuba Yapıcı, Ali Yasir Taş, Şafak Yalavuz

Aksaray Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Ömer Selçuk Baz, Ece Özdür, Tuğgen Kukul
Yardımcılar: Lebriz Atan, Ege Battal, İpek Palalı, Tamer Aksu, Cihan Pocan
Danışmanlar: Okan Bal, Aycan Balaban, Mehmet Yılmaz, Kürşat Nazlı

2. Ödül
Hüseyin L. Kahvecioğlu, Nurbin Paket Kahvecioğlu, Melis Nur İhtiyar Varol
Yardımcılar: Seda Sultansu, Duygu Öztürk

3. Ödül
Ali Aybars Acarsoy, Salih Gökhan Büyükkılıç
Yardımcılar: Emel Ermen, Aliye Özdemir, Ferzam Lavai, M.Nedim Aksuna

Mansiyon
Bahriye Gönül Tavman, Keriman Dilek Berberoğlu, Esin Boyacıoğlu
Yardımcılar: Şeyda Akkan, Özge Ceylan, Süleyman Sünbüloğlu, Alp Atamanalp

Mansiyon
Alper Öden, Melike Öden
Yardımcılar: Serdar Uslu

Mansiyon
Ünal Şahin, Hüseyin Yavuz, Benan Dönmez, Rıdvan Fil
Yardımcılar: Övsev Küçükusta, Hatice Özşarik, Selami Kösehan
Danışmanlar: Fikret Zorlu, A.Emir Bozkurt, Soner Çamak, Yaşar Oğuz

Denizli Şirinköy Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Selim Velioğlu, Erce Funda, Orkun Özüer, Ersen Gömleksiz

2. Ödül
Nihat Eyce, Aslı Özbek, Kadir Uyanık, Orkan Zeynel Güzelci, Ali Kemal Terlemez

3. Ödül
Nimet Aydın,Gizem T. Altıkulaç, Mehmet Altıkulaç
Yardımcılar: Gizem Tuna, Işıl Toğan, Damla Dolar, Yeliz Tunç, Berkan Erkovan, Murat Turan, Ebru Öztürk Doğdaş,Mürvet Şahin, Esra Güven, Zehra Mercantaş, Damla Bostancı

Mansiyon
Yılmaz Tek, Emine Türkoğlu
Danışman:Cenk ÖZKAN

Mansiyon
Faruk Eşim
Yardımcılar: Gaye Şener, Tuncay Akyol

Mansiyon
Ümit Kumaş, Fatih Adnan Albayrak, Serhat Koça
Yardımcılar: Özgür Yakın, Gökhan Punar

Düzce Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Yakup Hazan
Yardımcılar:Ümit Özkan, Özge Karadayı, Nuran Mengüşoğlu, Nisan Hacet, Mehmet Tunçer, Cansu Vardallı, Çağlar Gümüş, Dicle Yazıcı
Danışman:Tolga Hazan

2. Ödül
Umut İyigün, Murat Aksu
Yardımcılar:David Rato, Sibel Kurugül, Anday Bodur, Egemen Karakaya, Ceren Bek, Hüseyin Çiğdem, Müge İnan, Melis Muratoğlu, Naciye Sevgül

3. Ödül
Hakan Evkaya, Kutlu İnaç Bal
Yardımcılar: Mehmet Yılmaz, Mehmet Yılmaz, Hikmet Alim
Danışmanlar:Fatih Mustafa Şahin, Gökçen Bayhan, Cihan Öztürk

Mansiyon
Erhan Femi Kobal
Yardımcılar: Murat Bilsay, Behiç Şensoy,Ezgi Koçak,Yasemin Cihangir
Danışmanlar: Timur Semerci, Gürol Mutaf, Orhan Murat Gürson

Mansiyon
Merih Feza Yıldırım, Serdar Uslubaş
Yardımcılar: Talat Çelebi, Duygu Görgün, Şadan Kemerli, İrem Soybil
Danışmanlar: Cemal Çoşak, Ekrem Evren, Namık Onmuş

Erzurum Yakutiye Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Mehmet Soylu, Mete Öz, Övünç Tarakçıoğlu
Yardımcılar: Alper Perçin, Abdülkadir Yılmaz, Şentürk Topçuoğlu, Gönül Özcan, Yasin Bulut

2. Ödül: Verilmedi
3. Ödül: Verilmedi

Mansiyon
Hatice Gül Güven
Yardımcılar: Fatih Erduman, Ceren Demircan, Recep Aygın, Gülistan Durmaz, Nihat Beyoğlu, İrem Erkan, Zeynep Aydın, Gamze Güven, Figen Zorlu
Danışmanlar:Selami Demiralp, Özgür Özdemircan

Mansiyon
Evren Başbuğ, Umut Başbuğ
Yardımcılar:Can Özcan, Tuba Tuncalı, Müğe Bilgi Başbuğ, Duygu Hevesli, Yüce Sala

Eskişehir Odunpazarı Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Sıddık Güvendi, Tunahan Koç, Barış Demir

2. Ödül
Mustafa Mürşit Günday
Yardımcılar: İhsan Yıldırım, İrfan Üsame Setrek, Ece Ataer

3. Ödül
Perin Özen Öztürker, Ebru Altay,
Yardımcılar: Nevin İnat, Tuğçe Ezgi Erkal İzancı

Mansiyon
Hamza Utku Karakaya, Ensar Temizel, Erkut Sancar, Meral Cana Dai
Danışman: Okan Mutlu Akpınar

Mansiyon
Mahir Ünal, Erguvan Özgür Ünal
Yardımcı: Tuğçe Avcıoğlu
Danışmanlar: Deniz Çakır, Mutlu Palalar, Muhittin Levent Dirlik

Gaziantep Şahinbey Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Osman Üstünal, Mustafa Necati Gündüz, Muhsin Kapuci, Lamia Tuğçe Tuna, Abdülmelik Aydın

2. Ödül
Barış Tama (Ekip Başı), Alper Kangal, Vural Kocaoğlu

3. Ödül
Özgür Ediz
Yardımcılar: Yıldız Çağlı, İbrahim Çağlı, Kamer Çetin

Mansiyon
Hicran Hanım Halaç (Ekip Başı), Halit Halaç, Cem Üçer, Kemal Tunga Çağlayan, Can Ulusoy, Tuğba Topçu, Beken Şenkeseci, Ayşegül Akgün
Yardımcılar: Elif Kıllı, Uğur Karaçay, Murat Ömerülfarukoğlu, Ekin Gülhan, Nefize Serin

İstanbul Beykoz Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Tolga İltir
Yardımcılar: Selçuk Doğramacı
Danışmanlar: Mehmet Ziya İmren

2. Ödül: Verilmedi
3. Ödül: Verilmedi

Mansiyon
Mustafa Emre Ergül (Ekip Başı), Hilal Ergül
Yardımcılar: Yiğit Emre Gürman, Selin Erbilgiç, Deniz Başoğlu

Mansiyon
Adnan Ceyhun Yavuz
Yardımcılar: Orçun Gündüz, Ömür Ezgi Suveren
Danışmanlar: Oğuzhan Ayhan, Ercüment Cüneyt Ayhan, Özgür ULlupınar

Kütahya Tavşanlı Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Kenan Bilhan (Ekip Başı), Ebru Can

2. Ödül
Seval Gelen
Yardımcılar: Rüstem Çakmaklı, Ceyhun Dirik, Melis Motorcu, Ceyhun Dirik, Aysu Erkal, Bengü Gizli, Halit Veli Tırnak, Dilek Ağlayan, Burcu Çiğdemgül
Danışmanlar: Gürhan Mandacı, Deniz İlkay Yılmaz, Kerim Yüksel, Nadir Gencel

3. Ödül
Eren Başak (Ekip Başı), Meral Özdengiz Başak, Doğuşcan Aladağ, Özgün Özçakır, Yiğit Acar, Deniz Dilan Kara

Mansiyon
Kadir Karakoç (Ekip Başı), Ekrem Şişman
Yardımcılar: Emre Can Yılmaz, Ahmet Anıl, İbrahim AvcıI, İlker Yıldız, Adem Erol, Cemal Kahraman, Eren Uyumaz, Murat Dilken, Beytullah Atik
Danışman: Prof.Dr. Fehmi Kızıl

Mansiyon
Metin Kılıç (Ekip Başı), Derrin Süer Kılıç, Deniz Güner
Yardımcılar: Ali Can Helvacıoğlu,Utkan Emek Seçgin, Fatma Nur Kaplan, Billur Damla Üfler

Malatya Fırıncı Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Esra Sönmez İşlek (Ekip Başı), Durak Kaya, Zelal Zülfiye Rahmanlı, Hatice Işıl Uysal, İsmet Güngör, Burak Aktan
Yardımcılar: Bediha Güngör
Danışmanlar:Burçin YazgıI, Meltem Erdem, Hakan Çatalkaya, Kürşat Nazlı, İlhan Özbek

2. Ödül
Orhan Uludağ (Ekip Başı), Zeynep Uludağ
Yardımcılar: A Remzi Baştürk, Mehmet Arıdoğan, Ece Ünver, Inga Simonyte Dingil, Incifer Aksoy,Pelin Tolunay

3. Ödül
Yasemin Gürgan Deniz (Ekip Başı), Cemil Demircioğlu
Yardımcılar: Serdar Deniz, Esra Akgül, Buğra Ergün, Sıla Çankaya, Cansu Can

Mansiyon
Eyüp Kendirci
Yardımcılar: Cengiz Çalık, Ömer Aydın Yıldız

Mansiyon
Necdet Kırhan Yazıcı (Ekip Başı), Osman Güneş Erden, Ömer Ünlü
Yardımcılar :Ahmet İlyas Sözeri, Kübra Ergül, Ömer Ak, Yunus Emre Polat

Mansiyon
İbrahim Çelepöven (Ekip Başı), Yüksel Demir, Murat Şahin
Yardımcılar: Ecem Çalışkan, Tuğçe Tarhan, Erhan Keçebaşoğlu, Canan Erten, Ezgi Küçükyörü, Ömer Durdu, Samim Magriso

Mersin Mezitli Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Alpay Demirci (Ekip Başı), Burçin Demirci, R. Anıl Binay
Yardımcılar: Belgin Utma,Gözde Akman,Görkem Kayar,Müjde Yar,Ecem Ceylan,Kerem Dumlu
Danışmanlar: Deniz Dokgöz,Ferhat Hacıalibeyoğlu,Orhan Ersan

2. Ödül
Servet Gümüş
Yardımcılar: Şenay Gümüş,Burak Sadıkoğlu,Gülden Biter,Arzu Yorulmaz,Sibel Bactişa,Okan Koca,Necmettin Kahya

3. Ödül
Burçin Yıldırım (Ekip Başı), Pınar Gökbayrak, Ali Eray
Yardımcılar:C.Zeynep Ceylan,Çağlar Yılmaz,Uğur İmamoğlu
Danışmanlar: Hakan Çatalkaya,Ömer Uluğnoyan,Türkay Arslan,Irmak Turan

Mansiyon
Hilmi Güner
Yardımcılar:Mehmet Cihan Oflu,Şerife Ünalp,Eda Pelin Alpaslan,Başak Kalfa,Adem Faruk Burca,Çağatay Yıldırım

Mansiyon
Müjdat Kadri Atabaş (Ekip Başı), İdris Krıman, Oğuz Cavlak
Yardımcılar: Müge Kruşa, Aytaç Özen,Ali Ergin
Danışmanlar:Yalçın Demir Memlük, Serdal Çoşgun

Niğde Fertek Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Kaya Sönmezler (Ekip Başı), Ebru Sönmezler, Uğur Çaldaş, Emre Akın, Dilvin Hazal Akkaya, Efe Emre Usman

2. Ödül
Rahmi Uysalkan
Yardımcılar: Esra Doğu, Hanifi Sekmen, Tolga Şentürk, Nurver Öztürk, Bensu Kenarlı,Orhun Kerem Nas,Seçil Kona,Anna Cojocar,Hüseyin Ahmet

3. Ödül: Verilmemiştir

Mansiyon
Alper Aksoy
Yardımcılar: Serkan Karaaslan,Yunus Özmerdivenli,Yavuz Selim Yılmaz,Mehmet Akif Kemerlioğlu,Murat Şahin,Önder Demircan,Feyza Nur Orhan ,Elif Muğaloğlu,Ülkü Öztürk,Merve Erdal,Emre Can Önder

Mansiyon
Nuran Ünsal, İlgi Karaaslan
Yardımcılar: Ulus Çimen,Tuğrul Ağun
Danışmanlar: Mert Ayaroğlu

Mansiyon
Ahmet Tercan (Ekip Başı), Esin Tercan, Nedim Erdal Özyurt
Yardımcılar: Selen Kandemir,Eva Rodigues Garcıa,Ahmet Korfalı,Kadir Büyüköz,Mustafa Ay,Timuçin Kaan Manço,Gökdeniz Tüzün,Zeynep Çırak,Neslihan Ağaoğlu

Şanlıurfa Viranşehir Eğitim Kampüsü

1. Ödül
Arman Tolga Akdoğan
Yardımcılar: Felix Madrazo,Alejandro Gonzalez Perez,Seda Soylu,Bruno Barbosa,İnes Ferreira,Bahar Akkoclu,Bibiana Paez,Onur Can Tepe,Albert Richters
Danışmanlar: Yasin Toparlar,Hugo Ignacio Sanchez,Tonatiuh Martinez

2. Ödül
Fatma Türköz Haznedar (Ekip Başı), M. Ebru Erdönmez, Burak Haznedar, H.Selim Ökem, Orkun Kasap
Yardımcılar: Necip Çoşkun,Miray Temam

3. Ödül
İlhan Selim Kural (Ekip Başı), Ali Kural, Veli Kural, Nerkis Kural
Yardımcılar: Sinem Yardımcı

Mansiyon
Aytek İtez, Neşe İtez
Yardımcılar: Mine Güney,Hümeyra Uçan,Buğra Özgül,İbrahim Kaçar

Mansiyon
Ebru Yılmaz (Ekip Başı), Yonca Kutucu, Seçkin Kutucu
Yardımcılar: Gökhan Keskin,Beyza Beydilli,Esra Cevizci,Müge Halıcı,Ethem Adem

Kaynak: http://www.arkitera.com/haber/index/detay/egitim-kampusleri-on-secimli-mimari-proje-yarismasi-3-grup-sonuclari-aciklandi/1896